TR / EN / FR / RU / AR

Yatıştırıcı Soyulabilen Yüz Maskesi Bakım Seti

(6 BAKIMLIK SET)

PO - 054

Hassas ciltler için yatıştırıcı bakım sunan Yatıştırıcı Soyulabilen (Peel Off) Yüz Maskesi Bakım Seti içerisindeki Yatıştırıcı Yüz Maskesi, maskeye doğal ve yumuşak yapı sağlayan Laminaria'dan (bir cins kahverengi su yosunu türü) elde edilen bir deniz bileşiğidir. Yatıştırıcı Soyulabilen (Peel Off) Yüz Maskesi Bakım Seti içerisinde cildi yatıştırıcı ve tazeleyici etkisi ile bilinen aloe vera ile formüle edilen Aloe Vera Peel Off Jel bulunmaktadır. Aloe Vera Peel Off Jel ile birlikte uygulanan Maske, çilek ekstralarından formüle edilmiştir. Bitkisel özler ve mineraller cildi sakinleştirir. Bol miktarda A, B ve C vitaminleri ile kalsiyum, demir ve fosfor gibi mineral maddeler içeren çilek, bağışıklık sistemini güçlendiren ve besin değeri yüksek olan bir meyvedir. Çilek cilt için zararlı olan ölü hücrelerden arındırmasının yanı sıra ciltteki pigmentasyon oluşum sorununu giderir. Ayrıca cildin esnekliğini artırarak mükemmel bir pürüzsüzlük sağlar. Güçlü antioksidan etkisi ile serbest radikallerden cildi korur. Formülü, maskeye kremsi özelliğini veren ve cildin yumuşamasına yardımcı olan özel fizikokimyasal ve aljinatların biyolojik özelliklerine sahiptir. Maske içeriğindeki etken maddelerden çilek, cilt için oldukça faydalı olan temel meyve asitlerini içerir (AHA – Alpha Hydroxy Acids). PRP, Mezoterapi, Fraksiyonel Lazer, Roller, Dermabrazyon, Dolgu ve Kimyasal Peeling uygulamalarından sonra kullanımı soğuk etkisinden dolayı cildi sakinleştirir ve yapılan işlemlerin etkinliğini artırır. Yatıştırıcı dipepeptite sahip bitkisel özlü içeriği ile cilt hassasiyetlerine karşı cildi pürüzsüzleştirir ve yeniler. Kullanıldığı anda uygulama alanını rahatlatır, hassasiyeti azaltır, cildin doğal parlaklığı ve pürüzsüzlüğünün geri kazanılmasını sağlar.
 
Çok amaçlı, doğal çilek özleri içeren Yatıştırıcı Soyulabilen (Peel Off) Yüz Maskesi kullanım alanları:
1. Günlük: Spor, güneş, sıcak banyo/sauna sonrası.
2. Haftalık / Sezonsal: Seyahat sonrası, tuzlu/klorlu suda yüzme sonrası, kış sporlarında soğuktan oluşan hassasiyete karşı.
3. Profesyonel Bakım Sonrası: Lazer epilasyon, kök hücre tedavisi (PRP), PDT, IPL ve diğer klinik cilt bakımları sonrası.

 
- Profesyonel bakım sonrası ciltteki gerginlik hissi, hassasiyet ve kızarıklığın giderilmesini sağlar, cildi yatıştırıcı etkisi vardır.

- Ölü hücrelerden tamamen cildi arındırır.

- Cildi korur, hücre yenilenmelerini hızlandırır.

- Cilde eski canlılığını kazandırmak için onu besler.

- Ciltte kan dolaşımını teşvik eder ve hücre metabolizmasını iyileştirir.

- Sivilce, akne, siyah nokta ve kırışıklıkların tedavisinde son derece etkili sonuçlar verir.

Ürünler