TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

Arbutin Leke Açıcı & Nemlendirici Bakım Seti

TB - 101

Japonların keşfi, cilt lekeleri için %40 etkili madde: Arbutin! Bitkisel Arbutin deri hücrelerinin kalbinde “yeni bir hayat” anlamında rol oynayan güçlü ve özel bileşimdir, doğal bitkilerden elde edilir. Bitkisel leke giderici Arbutin biyolojik teknoloji ile kozmetikte ciltte renk açma özelliği en etkin maddedir. Arbutin saf olarak kullanılmaz. Deri tarafından emilmesi için Alfa Arbutin’in kozmetik preparat haline getirilmesi gerekir.  B2C MD Laboratuvarları, Cilt Bakım uygulamasında her aşamada kullanılması gereken diğer kozmetik ürünleri de bu tedavi seti için özel olarak üreterek sizlere Arbutin Leke Açıcı & Nemlendirici Bakım Seti hazırlamıştır. Set içerisinde yer alan benzersiz ürünler ile cildinizin, şu ana kadar hissetmiş olduğunuzun en mükemmel halinde olduğunu göreceksiniz. Bu bakım seti Arbutin bileşenleri ve en son teknoloji profesyonel kozmetik ürünleri kombinlenerek oluşturulmuştur. Arbutin Leke Açıcı & Nemlendirici Serum ve Jel Maske cildin tüm katmanlarına derinlemesine nüfuz ederek cildin eksikliklerini gidermek için adeta savaşır. Bu yeni ve özel seri güneş ve benzeri faktörlerle ortaya çıkan ciltteki renk kaybını önleyen bileşenlere sahiptir.

Bu tedavi setinin hedefi ciltteki benekler, büyük lekeler ve düzgün olmayan renk bozukluklarıdır. Arbutin Leke Açıcı & Nemlendirici Bakım Seti  içerisinde bulunan Arbutin ve bitki özleri sayesinde cilt lekelerine karşı maksimum etki sağlar. Arbutin yeterince yüksek konsantrasyonda kullanıldığında cilt tarafından emilir ve cilt renginde pigmentasyon gerçekleşerek, renk açılması gözlemlenir. Leke Açıcı & Nemlendirici Kolajen Maske içerdiği Matrix teknolojisiyle cilde konsantre element ve enzim desteği sağlar. Gücünü Arbutin bileşiminden alan bu tedavi seti ile yapılan bakım seansı anında etki gösterir. Hücre yenilenmesini harekete geçirir.
Bu maske tüm cilt tiplerine, özellikle güneşten zarar görmüş ciltlere bütün yaşlarda uygulanabilir. Özellikle leke ve kırışıklık giderme ve leke arındırma eksenli tedavilerde endikedir.
 
- Cilt yenilenmiş, parlak ve dengeli bir görünüme kavuşur.
- Hücreler arası iletişimin doğru aktarımını sağlayarak, derideki enerjinin arttırılmasına destek verir.
- Cilt lekelerinin ilerlemesini ve oluşmasını engeller.
- Güneş lekeleri, sivilce lekeleri veya yara lekelerini önler.
- Cildin aydınlık olmasını sağlar.

Videolar

B2C MD Arbutin Leke Açıcı&Nemlendirici Bakım Seti Uygulama // B2C MD Whitening&Hydrating Treatment