TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

NANO PLASMA MESO

NANO PLASMA MESO (NANO PLATİN ÇOKLU ENERJİ TEKNOLOJİSİ)
TAMAMEN YENİ BİR TEKNOLOJİ:

CROSS Medikal teknolojiler Ar-Ge departmanı ile B2C MD Medikal Kozmetik teknolojileri Ar-Ge departmanından ortaklaşa muhteşem bir buluş! Patentli NANO PLASMA teknolojisi B2C MD uygulayıcısı profesyonellerin hizmetine sunulmuştur. Cilt tedavileri ve cilt gençleştirme için kullanılan son teknoloji cihazımızı sizlere sunmaktayız.

Platin (Platinum)
Platin, periyodik cetvelde Pt simgesi ile gösterilen kimyasal bir element olup atom numarası 78'dir. Ağır, dövülebilir, sünek, grimsi beyaz renkli, geçiş metalleri grubunda, kıymetli metallerdendir. Korozyona dayanıklı olup bazı bakır ve nikel cevherlerinde bulunur. Simyacıların platin için kullandıkları simge, altın ve gümüşün simgelerinin bir araya getirilmiş şeklidir.

Platin Elementinin Önemli Özellikleri
Platin saf hâldeyken gümüşümsü beyaz renklidir. Korozyona dayanıklıdır. Platin grubu metallerin altı üyesinin de (rutenyum, rodyum, paladyum, osmiyum, iridyum, ve platin) katalitik özellikleri çok üstündür. Platin altından daha kıymetlidir. Platin fiyatları, piyasadaki arz-talep dengesine göre değişmekle birlikte normalde altının iki mislidir. Dünya'da bilinen en değerli 2. maden olduğu bilinmektedir. 18. yüzyılda platinin nadir bulunur oluşu, Kral XV. Louis'nin onu, "krallara layık tek metal" olarak tanımlamasına neden olmuştur.

Platin Elementinin Kullanım Alanları
Platin reaktif bir metal olmadığından herhangi bir sağlık problemi yaratmaz. Platin bileşiklerinin yaygın kullanım alanları bulunur. Örneğin sisplatin, karboplatin ve okzaliplatinin DNA yapısı arasına girme özelliklerinden dolayı kanser tedavisinde kemoterapi sırasında kullanılabiliyor.

NANO Platin (Platinum) Nedir?
Platin (Platinum) yeryüzünde bulunan çok değerli elementlerden biridir. Bu yüzden kozmetik ve güzellik bakım ürünlerinde çeşitli amaçlar için kullanılır. Özellikle cilde Anti-Aging, Leke tedavisi, Akne tedavisi, Nem etkisi ve Lifting etkisi sunmaktadır. Özel tüp kartuş ambalaj içerisinde 0,020 gr. %99,99 Saf Platin ile B2C MD Laboratuvarlarında üretilen yapacağınız tedaviye uygun 4 ml Özel Serum bulunmaktadır. Bu tüp kartuş aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi NANO-Q işlemine tabi tutulduğunda yüksek yoğunlukta enerjiye maruz kalır. Buna direnç gösteren Platin sonunda Nano Kolloid mikro parçacıklar halinde parçalanır. Bu çıkan enerji ile beraber Serum içerisinde bulunan etken maddeler de aynı etkiyle beraber Nano parçacıklar haline gelir. Bu muhteşem kombinasyon sayesinde özel tüp kartuş içerisindeki saf Platin ve özel serum karışarak ortaya "Nano Sıvı Platin Plazma" çıkar. Ortalama 1,5 nm boyutunda olan bu mikro Platin ve Serum etken maddeleri gözle görülür şekilde cilt tarafından kolaylıkla emilir.

NANO Platin (Platinum) Çalışma Prensibi Şöyledir:
1- Tüp kartuş cihazın kartuş yuvasına takılır.
2- Tüp içerisinde bulunan Özel Serum aşağı doğru akarak Saf Platin ile temas eder.
3- Cihazın oluşturduğu yüksek enerjiye maruz kalan Platin tepki verip patlamayı gerçekleştirir.
4- Tüp içerinde bulunan Platin Nano partiküller ve Serum karışımı ile Sıvı Plazma meydana gelir.

Ciltte NANO Platin (Platinum) Etkin Olduğu Uygulamalar:
1- Anti-Aging ve Leke tedavisi etkisi
2- Anti bakteriyel etki    
- Akne Tedavisi (Akne bakterilerine karşı)
- Saç Dökülmesi Tedavisi (Seboreik kafa derisi bakteri sterilizasyonu)
3- Nemlendirme etkisi: Atopik tedavi
a) Anti-oksidan etki sağlar.
b) Bakteri artışını önleyerek cildi temiz tutar.
c) Cildi nemlendirerek ciltte potansiyel nem dengesi kurulmasını sağlar.

NANO Platin (Platinum) 1.000.000 / 1 Nedir?
Daha küçük, daha mükemmel sonuç!
NANO-Q teknolojisi sayesinde Tüp Kartuş içerisinde oluşan platin Nano Partiküller ortalama 1,5 nm’dir. Az miktarda kullanılmış olsa bile etken maddelerin parçacık boyutları küçük olduğu için gözeneklerden çok daha rahat geçip cilt tarafından emilimini sağlar. Bu çok daha fazla etki ve çok daha iyi sonuç demektir.

PLATİN PLAZMA NANO TEKNOLOJİ ÖZEL BAKIM SERUMLARI
1- Platinum Hydra Serum
2- Platinum Lifting Serum
3- Platinum Stem Cell Serum
4- Platinum Collagen Serum
5- Platinum Caviar Serum

NANO Platin (Platinum) Teknolojisi Aşağıdaki Klinik Verilere Sahiptir:
1- Platin Saflık testi (%99.99 oranında Yüksek Saflık)
2- Antioksidan testi (DPPH)
3- Güvenlik testi: Cilt iritasyonu, tahrişi (FDA)
4- Sıvı Plazma Teknolojisi (Patent)​

ALLURA NANO-Q – NANO PLATINUM PLASMA THERAPY NASIL ÇALIŞIR?
- Cihazın güç kablosunu bağlayınız ve fişe takınız. Üst şeffaf kapağı saat yönünün tersine doğru çevirerek açınız.
- B2C MD Platin Serum kartuşunu, yuvaya dikkatlice monte ediniz.
- Üst şeffaf kapağı saat yönünde çevirerek doğru şekilde kapatınız, güvenliğiniz için kilit pimini kapattığınız emin olunuz. Üst kapak doğru monte edildiğinde mavi LED ışık yanacaktır.
- Çalıştırma düğmesine bastığınızda kırmızı LED ışık yanacaktır ve 12 saniye sonra plazma sesini duyarsınız. Dikkat, korkmayınız!
- Platin nano-parçacıklar oluşumunu tamamladıktan sonra kırmızı LED ışık sönecektir.
- Üst şeffaf kapağı saat yönünün tersine doğru çevirerek açtığınızda mavi LED ışık da sönecektir.
- Nano Platin Serumu kullanarak cilt bakım seansına ayrıcalık katabilirsiniz.