TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

Soyulabilen Kömür Tozu Siyah Çamur Maskesi Bakım Seti

(6 BAKIMLIK SET)

PO - 059

Cilt altına inerek siyah noktaları ve ölü hücreleri derinlemesine temizlerken, leke ve koyulukları da aydınlatarak ipeksi bir görünüm sağlar. Yoğun kalsiyum ve sodyum barındıran özel formülü ile cildin bütünlüğünü ve sıkılığını artırır.

Yüzdeki aşırı yağlanma sonucu oluşan siyah noktalar zamanında müdahale edilmediği takdirde sivilceye dönüşmektedir. Gözeneklerdeki fazla yağ birikiminin atılamaması sonucu siyah nokta görünümü oluşmaktadır. Tedavisi ise gözeneklerin fazla yağdan tamamen temizlenmesi ile mümkündür. Soyulabilen Kömür Tozu Siyah Çamur Maskesi özellikle bu durumlarda çok efektif sonuçlar vermektedir. Kömür Tozu çok güzel emici özelliğe sahiptir. Kömür Tozu ciltte bulunan siyah nokta ve yağları kendine çeker. Özellikle Yağlı, Problemli ve çok sayıda siyah noktası olan ciltler için uygundur. Cildi çok iyi temizler, fazla yağı alır, fazla yağdan oluşan cilt parlaklığını engeller ve Sebum dengesini sağlar. Ayrıca içeriğinde bulunan Algin, Silisli Toprak, Deniz yosunu sayesinde leke ve koyulukları da aydınlatarak ipeksi bir görünüm sağlar. Özel formülü ile cildin bütünlüğünü ve sıkılığını artırır.

Kömür tozu bazlı Soyulabilen Kömür Tozu Siyah Çamur Maskesi Bakım Seti, problemli ciltlere çözüm sunacak ve yüzün tam şeklini alacak şekilde forma giren özel bir bakım maskesidir. B2C MD Laboratuvarlarında yüksek teknoloji ile nemi sızdırmazlık, aktif penetrasyonun artırılmasına yönelik  özel olarak geliştirilmiştir.
- Özellikle Yağlı, Problemli ve çok sayıda siyah noktası olan ciltler için uygundur.

- Cildi çok iyi temizler, fazla yağı alır, fazla yağdan oluşan cilt parlaklığını engellemeye ve Sebum dengesini sağlamaya yardımcıdır.

- İçeriğinde bulunan Algin, Silisli Toprak, Deniz yosunu sayesinde leke ve koyulukları da aydınlatarak ipeksi bir görünüm sağlamasını destekler.

- Özel formülü ile cildin bütünlüğünü ve sıkılığını artırmaya yardımcı olur.

- Maske Bakım Seti içerisinde cildi yatıştırıcı ve tazeleyici etkisi ile bilinen aloe vera ile formüle edilen Aloe Vera Peel Off Jel ile beraber kullanılmalıdır.

Ürünler