TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

Profesyonel Soyulabilen (Peel Off) Yüz Maskeleri Bakım Setleri

B2C MD Algae Soyulabilen (Peel Off­) Yüz Maskeleri benzersiz formülü ve reçetesiyle gözle görülür mükemmel sonuçlar sunar. Seride yer alan tüm maskeler Algae teknolojisi ile hücrelerin yenilenmesini sağlar. Doğal bitki özleri, seramidler ve antioksidanların birleşimi ise cildi yeniler ve nemlendirir.
B2C MD araştırmacıları, favori aktif maddelerini doğadan alır. Aktif maddeler tek bir amaç için laboratuvarda analiz ve test edilirler. Burada amaç, en performanslı molekülleri bulup, onları en iyi yoğunlukta birleştirerek, en yüksek etkinlik ve güzelliği sunmaktadır. Her cildin ihtiyacına uygun içerikler ile ulaşılan güzelliğin medikal öncüsü B2C MD, Algae teknolojisi ile beraber Soyulabilen Maskelerde kullanılan her içerik Cilt Güzelliğine maksimum derecede fayda sağlayacak etken maddelerden seçilmiştir. B2C MD her ürettiği üründe her zaman bilimin gücüne inanır.
Fransa'daki Pirene dağlarındaki termal su kaynaklarında keşfedilen saf termal plankton ile yatıştırıcı etkisi bilinen Aloe Vera bitkisi özlerinden hazırlanan Aloe Vera Peel O­ff Jel her bir maske için özel olarak formüle edilmiştir. B2C MD Algae Soyulabilen (Peel Off­) Yüz Maskeleri, özel Aloe Vera etkili bu içerik Jel ile karıştırılarak cilde uygulandığında cildi koruyan canlandırıcı etkisi ile her geçen gün daha genç ve dayanıklı bir görünüm sağlar. Doğal aktif bileşenler ile Aloe Vera Peel O­ff Jelin gücünün birleşimi ile cilde gençlik iksirini veren dünya markası B2C MD, cilt fonksiyonlarına, yapısına ve durumuna göre farklı çözüm önerileri sunar.