TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

PLASMA MESO

CROSS markası medikal güzellik pazarında hızla büyümektedir. Medikal teknolojiler şirketimizin ana odağı olmuştur. AR-GE departmanımız Dermatoloji, Plastik Cerrahi ve Medikal Cihazlar alanında da araştırmalarını tüm hızıyla devam ettirmektedir. Araştırma & Geliştirme enstitümüzde CE, FDA, GMP, ISO-13485 patentlerini bulundurmaktayız. Çığır açan en son teknoloji PLAZMA MEZO teknolojisi CROSS Medikal Cihaz Teknolojileri AR-GE departmanı ve B2C MD kozmetik AR-GE departmanlarının ortaklaşa yürüttüğü uzun süreli araştırmalar ile üretilmiştir. Bu son teknoloji cilt gençleştirmede, B2C MD Profesyonel Kozmetik ürünleri ile sentezlenerek, cildin derin dokularına da nüfuz etmesi için kolaylıkla kullanılan yeni teknolojik cihaz ALLURA III Plasma Meso ’yu sizlere sunmaktayız.

YEPYENİ BİR TEKNOLOJİ: ALLURA III Plasma Meso 

B2C MD ürünleri için kullanıldığında klinik olarak ciltteki bakterileri öldürdüğü, ciltte doğal bir yenilenme sağladığı ve cildin Anti-Aging süresini hızlandırdığı kanıtlanmıştır.

CİLT SORUNLARI & AKNE PROBLEMLERİ
ALLURA III Plasma Meso bakterileri öldüren etkisi ile akneye ve inflamatuar cilt rahatsızlıkları ile savaşır. Anında etki göstererek ve yüksek oranda kolajen ve elastin üreterek, kırışıklıkları azaltarak gözenekleri küçülterek sıkılaşma etkisi ile ciltteki hasarları onarır. Aynı zamanda cilt dokusunu iyileştirir ve esnekliği arttırır. Hafif, doğal ve yan etkisiz bir tedavi ile cildinizi koruyarak ve iyileştirerek genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.

PLAZMA NEDİR?
Genelde maddeleri katı, sıvı ve gaz olarak değerlendiririz. Bunların yanı sıra plazma olarak bilinen maddenin bir dördüncü hali de mevcuttur. Bir plazmada maddenin atomları ya da molekülleri o kadar harekete geçirilmiştir ki “uyarılmış” hale gelirler. Plazma, doğrudan fiziksel temasta bulunmadan cilde doğrultulabilecek ultra yüksek bir enerji üretir. Çünkü plazma lazer ışığından daha yüksek bir frekansta titreşen bir enerji oluşturur,  lazer terapide olduğu gibi cildin, kanın, ya da cildin altındaki dokuların tekil bileşenleri ile etkileşime geçmez. 

Cildinize duş alıyormuş gibi masaj yapın ve ürünlerin cildinizi canlandırdığını hissedin. Cilt koruma ve iyileştirme ile herhangi bir yan etki olmadan ışık ve doğal tedavi ile genç bir cilde yeniden sahip olun.

Kozmetiğin mucizesini cildinizde deneyimleyin. 

CİLT YENİLEME ve ANTI-AGING  (KIRIŞIKLIK, LIFTING, LEKE TEDAVİSİ)
ALLURA III Plasma Meso çoklu enerji tedavisi kullanarak cildin yenilenmesine yardımcı olur. Bu teknik minimum duraklama süresi ile yüz derisi tedavisinde önemli oranda başarı sağlamıştır. ALLURA III Plasma Meso tedavisi ciltteki kolajen ve elastin üretimine yardımcı olur. ALLURA III Plasma Meso teknolojisi ışık ve radyo frekansından ziyade plazmadan elde edilen enerjiyi kullanır.  Plazma cilt kromosferine ihtiyaç duymadan hedef dokuya saniyenin binde birinde gerçekleşen titreşimler ile yollanır.

LED IŞIK TERAPİSİ / ANTI-AGING / KOLAJEN / BAKTERİYEL ARINDIRMA
ALLURA III Plasma Meso LED kolajen üretimini arttıran ve akneye sebep olan cildin derinlerinde bulunan bakterileri yok ederek tedavi eden acısız bir cilt bakım tedavisidir. ALLURA III Plasma Meso LED Cildi dinlendirmek, pürüzsüzleştirmek ve daha renkli bir cilt için cildin doğal yenilenme sürecini aktif hale getirir.

ALLURA III Plasma Meso, CROSS Medikal Cihaz Teknolojileri AR-GE departmanı ve B2C MD Profesyonel Kozmetik AR-GE departmanlarının ortaklaşa yürüttüğü uzun süreli araştırmalar sonrasında özel bir cilt bakım aracı olarak geliştirilmiştir. Şaşırtıcı sonuçlar dördüncü element Plazma ile belirli cilt sorunlarını iyileştirmek için çeşitli çözümler sunmuştur. Basit ama çok etkili bir işlem ile cihazı kullanarak doğrudan deneyimleyebilirsiniz. 

1 sn - 10 sn ve 5 sn - 15 sn arasındaki uygulamalarda Plazma enerjisinin, önemli bir şekilde cilt yüzeyindeki kültür bakterilerini yok ettiğini kanıtlamıştır. KLİNİK Denemelerde bakterilerin %99.99'u ALLURA III Plasma Meso tarafından yok edildiği gözlemlenmiştir. Daha hızlı ve etkili sonuç almak için tedaviden sonra cilde B2C MD ürünleri arasından cildinizin ihtiyacına ve tipine en uygun olanını uygulayınız. Cildi dinlendirmek için LED (Mavi) kullanabilirsiniz.

ALLURA III Plasma Meso elinize mükemmel bir şekilde sığar bu yüzden kullamını oldukça kolaydır.