TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

B2C MD DEĞERLERİ


B2C MD markasının sorumluluğu, koruma bilinci ve doğal içeriklerden olağanüstü ürünler yaratma tutkusu devam etmektedir.

Sektörde uzun yıllardır edinilmiş tecrübe ile değerlerimiz kim olduğumuzu ve neye inandığımız ortaya koymaktadır. B2C MD cildin doğasına değer verir. Etkin bakımda temel prensibimiz cildi korumaktadır ve misyonumuz cilt sağlığını geliştirmektir. Bu amaca kendimizi adayarak tek bir söz veriyoruz: Medikal & Profesyonel Cilt Bakımı.

Cilt bakım güvenliğine olan bağlılığımızın yanı sıra çevresel duyarlılık da gösteriyoruz. Ürünlerimizin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

Kararlılık, Uzmanlık, Yenilikçilik, Eğitim, Kalite, Bütünlük, Nesnellik, Güvenlik ve Memnuniyet gibi temel değerlerimiz bizim amaçlarımızı ifade etmektedir. Profesyonel Cilt Terapistlerinin hizmetine bilimsel bir yaklaşım ile yenilikler sunma isteğiyle hareket eden B2C MD farkını ve değerlerini ortaya koymakta ve gururla desteklemektedir. Her bir cilt tipi için bütünlemeye yardımcı destek bakım ürünleri sunmaktadır. Bu süre zarfında, B2C MD mükemmel bir sinerji içerisinde cildin doğal dengesini korumasına ve sürdürmesine izin vermektedir.