TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

B2C MD

İleri Güney Kore, Alman ve Fransız teknolojileri ile geliştirilen, üretilen ve Türkiye’de dolumu yapılıp ambalajlanan, Lüks Profesyonel & Medikal Cilt Bakım Serileri ile güzelliğin kodu B2C MD, logosunda “Güzelliğin Kodu”diye belirtilen B2C şifresi markanın hikâyesini açıkça ortaya koymaktadır. Medikal kozmetik perspektifinden uzaklaşmadan yüksek kalitede, son teknoloji ürünler B2C MD Laboratuvarları tarafından yenilikçi yöntemler ile araştırılmakta ve geliştirilmektedir. Tüm lüks cilt bakım ürünlerinin koruyucu etkisi mevcuttur. Çünkü B2C MD yenilenen bilimsel bulgular ile doğanın vurucu etkilerini en üstün kalitede birleştiren yüksek değerli kozmetiktir. Doğal kaynaklı değerli aktif maddeler ile sağlanan eşsiz rahatlatıcı duygular yüksek ürün uyumunun garantisidir. B2C MD cilt bakımı için profesyonel ve medikal yeni bir yol sunar.
 
Çağdaş teknolojilerin ve aktif içerik kombinasyonlarının kullanıldığı, dikkat çekici ve belirgin uygulama sonuçları elde edilen, “Yaşlanma Etkilerine Karşı” ve ‘’Akne-Leke Bakımlarında Optimum Çözüm’’ için Arı Zehri, Salyangoz, Arbutin, CO₂ (Ultra Bohr Etkili Karbondioksit Terapi) ve 24K Altın Profesyonel Tedavi Setleri ile oluşturduğumuz cilt bakım konseptleri bireysel olarak yaşınıza, cilt tipinize ve cildinizin ihtiyaçlarınıza özel olarak uyarlanabilir. Kendi aralarında uyumlu uzman ürünler ile lüks ve ideal sonuç hedefli Profesyonel Tedavi Kitleri, Profesyonel Cilt Terapistlerinin kullanımı için tasarlanmıştır. B2C MD Laboratuvarları biyolojik teknoloji ile yüksek konsantrasyonda üretilen Profesyonel & Medikal kozmetik ürünleri ile maksimum etki sağlamayı hedefler. EGF, Hyaloronik Asit, Arı Zehri, Salyangoz musukası, Argireline ve Arbutin içeren Lüks Cilt Serileri ile hücresel faaliyetleri harekete geçirerek ciltte harika bir nemlenme ve kolajen sentezi uyarımı sağlar. Enjeksiyonsuz Botox etkisi vermeye yardımcı Gold & Botox Serisi, Leke karşıtı bakımda etkin sonuçlara ulaşmak için Whitening & Hydrating Arbutin Serisi, Akne Tedavisinde ilk uygulama itibari ile gözle görülür sonuçlara yardımcı CO₂ Bakım Serisi (Ultra Bohr Etkili Karbondioksit Terapi) ve Salyangozun cilt üzerindeki kanıtlanmış mucizesini deneyimlemek için Anti-Aging Snail Serisi ile profesyonel kullanım kadar bireysel kullanım konforu da sağlayan son teknoloji Kolajen Maskeler sizler için özel olarak hazırlanmıştır.
 
B2C MD ürünleri, uzman araştırma ünitelerinde özel formüllerle geliştirilen cilt bakım ürünlerini gelişmiş Ar-Ge Laboratuvarlarında hazırlamaktadır. B2C MD markasının tüm hedefi, sizlere cilt sağlığınız konusunda yeni bir seviyeye doğru rehberlik edebilmek yönündedir. Bu konudaki güvenimiz ve iddiamız, dünyanın her yerinde bakım seanslarında ürünlerimizi kullanarak hızlı ve efektif sonuçlar alan Güzellik Uzmanlarından ve Profesyonel Cilt Terapistlerinden gelmektedir.