TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

Altın Kolajen Maske

(10x25 gr)

CMP - 010

Altın, cilt bakımlarında kullanımı en zor olan maddelerdendir. Çok etkili olmasına rağmen bir çok kozmetik markası Altını bakımlarında kullanamaz. Altın çok zor çözülür ve cilt tarafından emilimi çok zordur. B2C MD Altın Kolajen Maske, içeriğindeki özel bileşenler sayesinde cildin nem oranını arttırdığı gibi, serbest radikallere karşı bir kalkan görevi görür. Badem yağı hidro-lipitleri içerdiği proteinler cildin direncini arttırır ve maske içeriğindeki mikro altın tozları cilde tazelik katar. Uygulandığı andan itibaren ciltte gözle görülür bir yenilenme canlılık yaratır. Saf altının cilde etkisi yoğundur. Yaşlanma sürecine karşı B2C MD Labaratuvarları tarafından geliştirilen Altın Kolajen Maske cilde detoks desteği saglar. Bu maske cildi beslemek, hücrelerin yenilenmesini sağlamak ve yaşlanma etkilerini geciktirmek veya tamamen ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilmiştir. Hızlı ve kalıcı sonuç sunan Altın Kolajen Maske cilt için son derece yararlı olan vitamin, mineral ve proteinlere sahip oldugu gibi cildin bağışıklık sistemini geliştirip sıkılaşmasını da sağlar. Anti-Aging etkili ve depolayıcı maddeler, Altın içerikli nemlendirici etkenler, hücre güçlendiriciler sayesinde cilt enerjiyle dolarak nemlenir, kolajen lifler ve cildin bağışıklık sistemi ideal şekilde korunur.

Altın Kolajen Maske tüm cilt tiplerine ideal olup, Anti-Aging bakımlara inovatif çözümler ve etkileyici sonuçlar sunar. Cildin gerçek yaşını ince çizgi ve kırışıklıklar ele verir. Altın Kolajen Maske sorunları kaynağında çözmeye çalışıp ciltle uyum sağlar.
Sıkılaştırıcı · Nemlendirici · Toparlayıcı

- Cildin tüm katmanlarına etki ederek hücre metabolizmasını arttırır.
- Cildin enerji üretmesini sağlar.
- Cildin nem kapasitesini gözle görülür sekilde arttırır, Kolajen ve elastin üretimini yükseltir.
- Antiseptiktir, profesyonel cilt bakım adımlarında uygulanacak kozmetik ürünlerin özümsenmesi için cildi hazırlar.
- Uzun süre etkisini devam ettirir. İnce çizgileri azaltır ve kırışıklıkları yumuşatır.
- Uygulama öncesi cilde Allura III Plasma Meso cihazı ile 10-15 dakika uygulama yapılması, Kolajen Maske bakımının etkisini arttırmakta, daha efektif sonuçlar yaratmaktadır.

Ürünler