TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

Perfectly Clean + Problemli, Akneli Ciltler için CO2 Terapi

KARBONDİOKSİT cilde uygulandığında hücre metabolizması için gerekli olan Oksijen miktarının artmasını sağlar. KARBONDİOKSİT cilt tarafından emildiğinde, Beynimiz bunu algılar ve o bölgeye daha fazla Oksijen gönderir. CO₂ KARBOKSİ JEL MASKE ile yapılan KARBOKSİ TERAPİ BAKIM UYGULAMASI cilde karbondioksit vermenin en iyi yollarından biridir. Cilde uygulanan JEL ve MASKE bileşenlerinin karışımından ortaya çıkan karbondioksit etkisinin cilde aktarıldığı benzeri görülmemiş, eşsiz bir transfer sistemidir.

CO₂ cilt içine absorbe edilen oksijen kan hücreleri ile deri dokusuna transfer olur. Kırmızı kan hücreleri cildin etrafını saran kılcal damaların her parçasına ulaşır ve kan her hücreye oksijen taşır. CO2 cilt tarafından emilerek kanı arındırmak ve temizlemek için idealdir. CO₂ ile canlanmış metabolizma doku içerisindeki kısmi basıncı artırarak kan hücreleri tarafından oksijenin artışını gerçekleştirir.

Daha fazla oksijen daha aktif bir metabolizma sağlar. Cilt sorunlara karşı kendini daha güçlü yeniler, cilt yaşlanması yavaşlar. CO₂ cilde oksijen taşıyan kanın ulaşımını sağlar ve hücrelere daha fazla oksijenin taşınması için hemoglobine kan pompalanmasını destekler. KARBOKSİ TERAPİ BAKIM UYGULAMASI ciltte oluşan / oluşmuş iltihabı ve akne oluşumunu engelleyerek doğal bir iyileşme kaynağı sunar. KARBOKSİ TERAPİ BAKIM UYGULAMASI cildin ideal olarak yağ ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olur. KARBOKSİ TERAPİ BAKIM UYGULAMASI cildinize sağlıklı bir canlandırma sağlamaya etkili bir şekilde yardımcı olur. CO₂ JEL MASKE bu tip yaşlanma belirtilerini önleme görevi yapar.