TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

Ultra Bohr Etkili Karbondioksit Terapi Kolajen Jel

200 ml

CO - 011

Patentli ULTRA BOHR CO₂ yöntemi ile temiz ve berrak ve daha genç görünümlü bir cilde sahip olabilirsiniz. Elastik bakım sağlayarak cilt rengini düzenlemeye ve sıkılaşmaya ihtiyacı olan cildi sıkılaştırmaya yardımcıdır. Bu ileri teknoloji 10-1037595 patent numarasıyla güvence altına alınmıştır.

Ultra Bohr etkili CO₂ Terapi Kolajen Sheet Maskesi sarkık cildi sıkılaştırarak, onararak ve yüzü canlandırarak genç görünüm sağlamaya yardımcı olur. B2C MD CO₂ Cilt Bakım Terapisi Tedavi Seti, sarkık ve problemli görünümlü cilt endişesi olan insanlar için geliştirilmiştir. Anti-Aging, Lifting, cilt rengi düzenleme, leke açma ve Anti-Akne destekleyici ürünüdür. Patentli CO₂ yöntemi ile bu ürün, ciltteki karbondioksitin absorbe edilmesine yardımcı olarak cildin kan dolaşımı / akışını düzenlemeye yardım eder. Bu sistem cilt rengini düzenleme, sıkılaştırma ve ciltten serbest radikallerin atılmasını sağlamak gibi olumlu özellikleri ile birlikte yeni cilt hücrelerinin üretimini artırmayı destekler. Ciddi bir Anti-Aging etkisi vardır. Ürün Tıbbi - Medikal olarak test edilmiştir ve ürün, sadece 1 veya 2 kez kullanımdan sonra cilt rengini düzenleme, yüz kontörünü düzeltme, Lifting, Anti-Aging yaşlanma karşıtı, akne ve sivilce oluşumun azalması ve hatta selülit giderme gibi destekleyici faydalar sağlamaktadır.

Dikkat Edilecekler
1- Bakımdan 1 gün önce ve bakımdan 1 gün sonrasında doğrudan güneş ışığına maruz kalmayınız.
2- Uygulama sonrasında ciltte kızarıklık, şişlik, kaşıntı, tahriş, vb. gibi sorunlar varsa.
Bu sorunlar ilk 1 saatten sonra devam ediyorsa, derhal dermatoloğunuza başvurunuz.
3- Eğer bandaj veya bir kompres nedeniyle herhangi bir cilt tahriş yaşıyorsanız ürünün kullanımında dikkatli olunuz.
4- Göz çevresine uygulamayınız. Ürün göz ile teması halinde gözünüzü derhal yıkayınız.
5- Uygulama sonrasında en az 2 gün süreyle saunaya girmeyiniz, tıraş olmayınız ve cildinize peeling uygulaması yapmayınız.
- B2C MD Ultra Bohr CO₂ Terapi Jel Maskesi özel B2C MD Ultra Bohr CO₂ Terapi Kolajen Sheet Maske ile beraber kullanıldığında cildi sıkılaştırmaya, onarmaya ve yüzü canlandırarak genç görünüm sağlamaya, leke açmaya, yüz kontöründe düzeltmeye yardımcı olma, Anti-Aging yaşlanma karşıtı ve akne, sivilce oluşumun azalmasına yardımcı olmaktadır.
- Selülit giderme konusunda destekleyici faydaları da vardır.