TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

Altın & Botoks Altın & Arı Zehri & Peptid Serum

50 ml

GB - 105

İÇERİĞİNDEKİ ETKEN MADDELER:

-
 Arı Zehri: Arı Zehri, peptitlerce oldukça zengindir. Arı Zehri dolaşımı hızlandırarak kolajen seviyesinde artışa, dolgunluk etkisine, ciltteki çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcıdır.

- Deniz Kolajeni: Deniz bitkileri ve aminoasitlerle zenginleştirilmiştir. Cilde canlılık ve sıkılık sağlar.

- Salatalık Özü: Bitkinin ana sapında yetişen meyvenin sulu özünden elde edilir. Gerginleştirici ve dokulardaki iltihabı giderici özelliği bulunan salatalık özü; cilde serinlik verir.

- Hyaluronik Asit: Ciltte doğal olarak bulunan nemlendirici bir bileşiktir. Etkili su tutma özelliği nedeniyle mükemmel bir nemlendiricidir. Deriye esneklik ve yumuşaklık kazandırır, cildi güzelleştirir. En önemli özelliğinden biri, diğer aktif bileşenlerin cilt altına iletilmesini sağlamasıdır.
- Cildin koruyucu tabakasını güçlendirir, dış etkenlere karşı dayanıklılığını artırır. Saf Altın, Arı Zehri ve Peptitten oluşan formülü, nem dengesini arttırarak, cildin yeniden yapılanmasını hızlandırır.  

- Cilde aydınlık ve canlılık verir.

- Nem dengesinin sabitlenmesini hedeflerken, inci çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine destek olur. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir.

Ürünler