TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

Anti Akne Soyulabilen Yüz Maskesi Bakım Seti

(6 BAKIMLIK SET)

PO - 052

Yosun ekstreleri bazlı Anti-Akne Soyulabilen (Peel Off) Yüz Maskesi Bakım Seti, problemli ciltlere çözüm sunacak ve yüzün tam şeklini alacak şekilde forma giren özel bir bakım maskesidir. B2C MD Laboratuvarlarında yüksek teknoloji ile nemi sızdırmazlık, aktif penetrasyonun artırılmasına yönelik  özel olarak geliştirilmiştir
Bu Soyulabilen (Peel Off) Yüz Maskesi, akneye eğilimli problemli olarak tanımlanan ciltler için uygun spesifik yapıya sahip anti-akne kombinasyonudur. Özellikle Akne, siyah nokta, geniş gözenek, yağlanma gibi cilt sorunlarına yönelik efektif çözümler sunar. Soyulabilen (Peel Off) Yüz Maskesi Bakım Seti içerisindeki maskeye doğal ve yumuşak yapı sağlayan Laminaria'dan (bir cins kahverengi su yosunu türü) elde edilen bir deniz bileşiğidir. Maske Bakım Seti içerisinde cildi yatıştırıcı ve tazeleyici etkisi ile bilinen aloe vera ile formüle edilen Aloe Vera Peel Off Jel bulunmaktadır. Aloe Vera Peel Off Jel ile birlikte uygulanan Maske, arındırıcı formülü ile cildi serbest radikallerden, küçük siyah noktalardan ve toksinlerden arındırır.
Gözeneklere derinlemesine detoks uygulandığı için günlük kullanım için uygundur. Hassas, medikal formül cilt yüzeyini derinlemesine arındırarak sivilceye neden olabilecek fazla yağı ortadan kaldırır, parlamayı engeller. Doğal anti-akne formülü cildi kirden arındırır, gözeneklerin yağ ve toksinlerle dolmasını engeller. Cilt kirliliği ve yağı nedeniyle oluşabilecek sivilcelerin önlenmesine katkıda bulunur. Tıkalı gözenekleri derinlemesine temizleyerek, ciltte oluşan fazla yağın arındırılmasında katkıda bulunur. Cildin daha temiz, pürüzsüz ve yumuşak görünüm kazanmasını destekler. Aynı zamanda sivilcelerin yayılmasını ve oluşabilecek yeni sivilceleri de önlemeye yardımcıdır. Anti-enflamatuar ve antiseptik etkilere sahip Yüz Maskesi, içeriğinde bulunan saponinler ve flavonoidlerle yağlı ciltlerin dengesini yeniden kazanmasına yardımcı olur. Anti-Akne Soyulabilen (Peel Off) Yüz Maskesi Bakım Seti, cildi koruyan canlandırıcı etkisi ile cilde her geçen gün daha genç ve dayanıklı bir görünüm sağlar.
- Cildi tahriş etmeyen yapısı ile sivilce ve akneye karşı en iyi kontrol yöntemidir.

- Cildi derinlemesine temizleyerek cilt yüzeyindeki yağı absorbe eder.

- Sivilce karşıtı içerikler, akneye sebep olan faktörlerin kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

- Cilt yüzeyindeki kirin ve fazla yağın ortadan kaldırılmasına katkıda bulunur.

- Cildin nem ihtiyacını karşılayarak, onarıcı etki sağlar, pürüzsüz ve aydınlık görünüm yaratır.

- Cilt kirliliği ve yağı nedeniyle oluşabilecek sivilcelerin önlenmesine katkıda bulunur.

- Gözeneklerin temizlenmesine katkıda bulunur.

Ürünler