TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

24K Altın Anti-Aging Bakım Seti

TB - 100

Altın, Cilt bakımlarında kullanımı en zor olan maddelerdendir. Çok etkili olmasına rağmen birçok kozmetik firması Altını bakımlarında kullanamaz. Altın çok zor çözülür ve cilt tarafından emilimi çok zordur. B2C MD Laboratuvarları, cilt bakım teknolojisinde, uzun yıllar süren araştırmaları sonucunda Altının cilt tarafından emilimini artıracak ve çözülmesini kolaylaştıracak olan Dermolipo® Anti Wrinkles Gold Serum ürününü geliştirmiştir. Altın özel ve lüx bir maddedir bu yüzden sunumu, uygulaması ve sonucu da etkileyici olmalıdır. B2C MD Laboratuvarları Cilt Bakım uygulamasında her aşamada kullanılması gereken diğer kozmetik ürünleri de bu tedavi seti için özel olarak üreterek sizlere B2C MD 24K Altın Anti-Aging Bakım Seti hazırlamıştır. Bu uygulamada müşteriniz kendisini Prenses gibi hissedecek hem de sonuçlarından çok memnun kalacaktır. B2C MD 24K Altın Anti-Aging Bakım Seti, kendi aralarında uyumlu özel ürünler 2 ayrı Altın maskesi ile toplamda 8 (sekiz) uygulama adımı ile lüks ve ideal sonuç hedefli, profesyonel kullanım için tasarlanmış bir tedavi serisidir.
 
Saf altının zengin içeriği ve güçlü iyileştirici etkisi, setin içerisinde bulunan, özel formülasyona sahip Dermolipo® Anti Wrinkles Gold Serum sayesinde cildin bazal katmanına ulaşır, bu serum aynı zamanda saf altını çözündürerek cilt dokusunun derinine kadar iletir. Saf altının, cilt bakımı esnasındaki etkinliğini, tamamlayıcı ürünlerin penetrasyonunu %75 oranında arttırarak uzun süreli kanıtlanmış sonuçlara ulaşır. Anti-Aging faydanın katlanarak artması için kullanılan bu komplex, cilt dokusu rejenerasyonunun ve revitalizasyonunun etkisini arttırır. Cildin epidermal tabakasına taşınan saf altın ve zengin elementler, ciltte sağlıklı ve dayanıklı hücrelerin oluşumunu arttırarak, anında sıkılaşma etkisi yaratır. Dermolipo® Anti Wrinkles Gold Serum ile birlikte altın yapraklarının ciltte emilimini arttırır. Diğer bakım ürünleri içerisinde yer alan aktif maddeler daha derinde emildiklerinden etki güçlü ve hızlıdır.
B2C MD Laboratuvarları cilt bakım teknolojisinde, cilt tarafından oldukça zor emilen saf altın ile üstün bakım formülü geliştirmiştir. B2C MD 24K Altın Anti-Aging Bakım Seti, kendi aralarında uyumlu özel ürünler ve altın maske ile 8 (sekiz) uygulama adımı ile ideal sonuç hedefler, profesyonel kullanım için tasarlanmış bir tedavi serisidir. B2C MD 24K Altın Anti-Aging Bakım Seti, içeriğindeki yüksek konsantreli, eşsiz bileşenlere sahip bakım ürünleri cildin kendini yenilemesi için geliştirilmiştir. Set içeriğinde yer alan Premium Altın Kolajen Maske, anında nüfuz ederek cildi besler, nem dengesi sağlar, cildin kurumasına ve yaşlanmaya karşı direnç arttırır. Kolajen kaybını ve elastin bozulmasını yavaşlatan altın kürü cildin sıkılaşmasına önemli bir katkı sağlar. İçeriğindeki maddeler yaşlanma belirtileri üzerinde ve tedavisinde muhteşem etkiye ve sonuca sahiptir. Bu eşsiz kombinasyon saf altın bakımı ile anti-aging tedavisinde endikedir. Fotoyaşlanma ve buna bağlı cilt dejenerasyonunu düzeltmede başarılıdır.

Videolar

B2C MD 24K Altın Anti-Aging Bakım Seti Uygulama // B2C MD 24K Gold Anti-Aging Treatment

Ürünler