TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

XSBODY FORM Anti-Selülit & Sıkılaştırıcı Jel

200 ml

LS - 5001

Dünyada EN ÇOK SATAN ŞEKİLLENDİRİCİ, SIKILAŞTIRICI VE SELÜLİT KARŞITI VÜCUT BAKIM KREMİ artık Türkiye’de! Medikal, lüks ve profesyonel cilt bakım uzmanı ve güzellik gurusu B2C MD markasının Vücut Sıkılaştırıcı ve Anti-Selülit etkili yeni ürünü XSBODY FORM artık sizlerle…  B2C MD kadınların en büyük sorunu olan karın ve kalça bölgesinde su tutulmasından kaynaklanan selülitlere karşı selülit giderici ve inceltici jeli XSBODY FORM Anti-Selülit & Sıkılaştırıcı Jeli sunuyor. Ürün bitkisel yağlar, esansiyel yağlar, oligo elementler ve su yosunu özünden oluşan formülü ile yağ stoklanmasını azaltıyor, selülitli dokunun hızla iyileşmesini sağlıyor ve ödem oluşumunu engelliyor. Sımsıkı gergin bir vücut için XSBODY FORM ile ilk adımı atabilirsiniz.

20 yaşın üzerindeki kadınların %80'inde selülit olduğu tahmin edilmektedir. 2005 yılında yapılan analizlerde 14 milyon kişi vücut şekillendirme ürünlerinden yararlanırken bu rakamın 2017'de 35 milyon kişiye çıkacağını tahmin edilmektedir. Selülite eşlik eden bağ dokusu deformasyonu ve kilo verme sırasında selülit hücrelerinin yağ kaybına direnç eğiliminde olması nedeniyle sadece diyet ve egzersiz selülitin azalmasında maalesef yeterli değildir. Bir çok durumda, sağlıklı beslenme ve egzersizin yanı sıra, ciddi bir selülit tedavisi ve konsantre, kapsamlı bir anti-selülit kremi gereklidir. Sağlıklı beslenme ve egzersiz, her türlü selülit azaltma girişiminin ayrılmaz parçasıdır. Ancak, diyet ve egzersizin etkisi belirli bir bölgeye has olamaz ve bu nedenle bunlar tek başına yeterince hızlı ve tatmin edici sonuçlar sağlayamaz. Aksine, etkin selülit tedavileri ve konsantre selülit kremleri, egzersiz ve diyetin belirli bölgeler üzerindeki sonuçlarına odaklanmasına yardımcı olarak, daha fazla bölgesel etkiler göstermektedir. Yüksek yoğunluklu birçok farklı doğal aktif içeriği olan B2C MD XSBODY FORM Anti-Selülit & Sıkılaştırıcı Jel, selülit azaltmada kullanılabilecek, bilimin kabul ettiği, yüzlerce lipolitik (yağları açığa çıkaran) ve adipolitik (yağ hücresi parçalayıcı) maddeler ve bir o kadar venotonik (toplar damar destekleyici), anti-inflamatuar, dolaşımı güçlendirici ve kolajen artırıcı aktif madde içerir.

Yüksek performanslı B2C MD XSBODY FORM Anti-Selülit & Sıkılaştırıcı Jel, fark edilir derecede daha sıkı, toparlanmış ve formda bir cilt görünümü sunmaya yardımcı olur. Kolajen ve elastin birleşimini destekleyen özel Regu®-Slim Kompleks ile cildin dokusunu düzgünleştirir, sıkılığını ve elastikiyetini artırır. Spor ve diyetle desteklendiğinde; 4 haftalık kullanım sonucunda portakal kabuğu görünümünde gözle görülür bir pozitif etki fark edilecektir. Cilt kontürünü düzenlemeye yardımcı olurken, aynı zamanda nemlendirme de sağlar. Ferah jel yapısı cilde anında nüfuz ederek yapışkan his bırakmaz. Tüm cilt tiplerinde karın ve basen bölgelerine kullanıma uygundur.
- İçeriğindeki patentli eşsiz multi-aktif vücut şekillendirici kompleks Regu®-Slim sayesinde cildin düzgünleştirilmesine ve sıkılaştırılmasına, vücudun form kazanmasına yardımcı olur.

- Vücuttaki ödeme karşı etkili olup, selülitin sebep olduğu çukur görüntüsünü düzeltmeye ve bölgesel inatçı yağlanmalara karşı etki etmeye yardımcıdır.

- B2C MD XSBODY FORM Anti-Selülit ve Sıkılaştırıcı Jel, selülit probleminin ve ciltteki portakal kabuğu görünümünün giderilmesini destekler. Vücudu yeniden şekillendirerek hatların orantılı bir biçimde yeniden tasarlanmasını sağlamaya yardımcı olur.

Ürünler