TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

Aloe Vera Yüz Jeli (Yatıştırıcı & Nemlendirici - %95 Aloe Vera) (15-50+ Yaş)

(50 ml)

PE - 1364

Bir çöl zambağı olan Aloe Vera, çok sayıda içerdiği faydalı madde nedeniyle bin yıllardan beri bilinen bir kültür bitkisidir.
B2C MD Aloe Vera Jel ürününde, özellikle değerli olarak kabul edilen Aloe Vera Barbadensis Miller’in yaprağında bulunan saf jel %95 oranında kullanılır.
Yüksek oranda Aloe Vera Jel ve değerli katkı maddeleri B2C MD Aloe Vera Jel cildiniz için çok özel bir deneyim haline getirir.
Aloe Barbadensis yaprağı özü, onarıcı ve serinletici özellikleri ile bilinir. Bu özü içeren B2C MD Aloe Vera Jel cilde masaj yaparak uygulandığında cildi rahatlatır, serinletir ve ferahlatır.
 
Paraben, mineral yağ ve petrol türevleri içermez.
Cilde uyumluluğu kontrol edilmiştir.
Yüksek oranda (%95) Aloe Vera içerir.
Özel seçilmiş doğal - organik etken maddeler içerir.
 
Kullanım Alanları & Faydaları:
- Denenmiş ve kendini kanıtlamış formül, Aloe Vera’nın jeli ile mükemmel derecede uyumlu olup cilt bakımının ve cildin rahatlamasının hızlı ve isabetli şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.
- B2C MD Aloe Vera Jel, doğal bitkisel özütlerin ilave edilmesi ve parabenlerin ve mineral yağların kullanımından büyük ölçüde kaçınılması sayesinde tamamlanır.
- Ani mevsim ve hava değişiklikleri, tıraş sonrasında veya uzun bir yolculuktan sonra tahriş oluşumunu önlemek ve ciltte rahatlama sağlamak için kullanılır, tahrişi azaltır, cildi rahatlatır.
- B2C MD Aloe Vera Jel spor egzersizleri, sauna veya güneşlenme sonrası cildin nem dengesini düzenler, rahatlama ve ferahlama sağlar.
- Cildi korumaya ve canlandırmaya yardımcı olur.
- B2C MD Aloe Vera Jel cildin nem dengesini düzenler ve cildin canlılığını korumaya yardımcı olur.
- Yüksek konsantrasyonda Aloe Vera içeriği ile tahriş olmuş, güneşe maruz kalmış ciltlere uygulanabilir.

- Güneşlenme, tıraş ve ani hava değişiklikleri sonrası tercih edilebilir.

- B2C MD CO2 Terapi Bakım uygulaması sonrasında, yüz epilasyon sonrasında ve yüze uygulanan kimyasal işlemler sonrasında cildi nemlendirir ve rahatlatır.

Ürünler