TR / EN / FR / RU / AR
Katalog

Salyangoz & Peptid Serum (30-50+ Yaş)

30 ml
 

SB - 1205

İÇERİĞİNDEKİ ETKEN MADDELER:
 
- Salyangoz Mukusu: Antioksidan etkiye sahip bu muhteşem öz; salyangozun kendi kabuğunu onarıp, yenilemek için kullandığı yapılandırıcı bir maddedir. Özellikle cilt üzerindeki hasarlarda etkili olan “allontoin” içerir. Güvenli ve etkili bir biçimde sivilcelerle savaşır. Cildin iyileşme sürecini hızlandırır. Ölü tabakayı temizler. Cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikaller ile savaşır. Ciltteki hücre yenilenme işlemine katkı sağlar.

- Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract: Aloe Vera ekstresi, içerik bakımından çok zengindir. Yapısında aminoasitler, enzimler ve çeşitli mineral tuzlar vardır. Aloe Vera bileşeni cilt fonksiyonlarını ve cildin nem kapasitesini düzene sokar, pürüzsüzleştirici ve yatıştırıcı etki sağlarken, cildin kendisini yenilemesini sağlayan hücreleri geliştirir.

- Arginin: Cildi rahatlatma etkisine sahip bir aminoasittir. Cildin gerildikten sonra eski haline gelmesini kolaylaştırır.

- Hyaluronik Asit: Ciltte doğal olarak bulunan nemlendirici bir bileşiktir. Etkili su tutma özelliği nedeniyle mükemmel bir nemlendiricidir. Deriye esneklik ve yumuşaklık kazandırır, cildi güzelleştirir. En önemli özelliğinden biri, diğer aktif bileşenlerin cilt altına iletilmesini sağlamasıdır.
- Sıkılaşma etkisi için özel formül! Formülündeki Peptid kombinasyonu cildi aydınlık bir görünüme kavuşturmaya, cildin nem dengesini sabitlemeye, ince çizgi, kırışıklıkların ve lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

- Makyaj bazı olarak da kullanılabilir.